SEPTĪTĀS DIENAS ADVENTISTU CĒSU DRAUDZE

Atpūta dabā draugu lokā

Atpūta dabā draugu lokā – tieši tas, kā tik bieži pietrūkst.
26. jūlijā Cēsu draudzes jaunieši visu dienu pavadīja uz plosta: sanāca visai skaista atpūta!
Dievs mums dāvāja siltu un saulainu dienu. Apmetušies uz plosta, mēs izbaudījām brīnišķīgās ezera ainavas, elpojām svaigu gaisu, peldējāmies un runājāmies viens ar otru...
Izsakām pateicību Atpūtas bāzei "Ķecis" un visiem dalībniekiem!

Viņš man rādīja dzīvības ūdens upi

Viņš man rādīja dzīvības ūdens upi, tā bija skaidra kā kristāls un iztecēja no Dieva un Jēra goda krēsla.
 Viņas ielas vidū un upei abās pusēs bija dzīvības koks, tas nesa augļus divpadsmit reizes, katru mēnesi savu augli, un viņa lapas bija tautām par dziedināšanu.
                                                                                             
(Atkl.gr.22:1-2)

Cilvēks cer, kamēr vien viņš dzīvo. Tas ir vispārzināms fakts. Cerība ir gaidas, pārliecības pilnas ilgas pēc labā īstenošanās. Cerība ir viena no cilvēka dzīves pamatvajadzībām. Tā ir kā gaiss, ko elpojam, un maize, kuru ēdam. Tas nozīmē, ka pastāvīga raudzīšanās uz priekšu pretī mūžībai nav veids, kā izbēgt no realitātes, vai tieksme redzēt sev vēlamo par esošo, bet gan darbošanās pašreizējās pasaules labā.

Lasīt tālāk: Viņš man rādīja dzīvības ūdens upi

Bērnu pēcpusdiena

Cesis 001..„Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt, jo tādiem pieder Debesu valstība”. (Mt.19:14).

Cēsu SDA draudzē šajā gadā notikuši jau divi ģimenēm ar bērniem veltīti pasākumi.

Sabatā pēcpusdienā kā mazi čalojoši strautiņi pavasarī ieradās vairāk par četrdesmit dažāda vecuma posma bērni kopā ar māmiņām ,tētiem ,opīšiem un omītēm. Ceļu meklētāju kluba dalībnieki Patrīcija un Ernests visus mīļi sagaidīja atvērti, ar siltu smaidu un prieku.

 

Lasīt tālāk: Bērnu pēcpusdiena

Pļaujas svētku dievkalpojums Cēsu SDA draudzē.

mkLiels notikums šajos skaistajos Pļaujas svētkos bija draudzes brāļa Valtera nozīmīgā dzīves jubileja-draudzes vēlējums arī turpmākajās dzīves gaitās saņemt Dieva žēlastību!

Mīlestības un sirsnības piepildītā noskaņā, sajūtot Dieva klātbūtni un svētību, ienākot mūsu kuplajā draudzē, sveicām mazulīti Hannu, māsiņu Enijai, meitiņu Lienītei un Valtam, mazmeitiņu draudzes vecākajiem Alvim un Andai, un laimīgajiem vecvecākiem, māsai Betijai, māsai Ainai un brālim Andrim. Draudzes vārdā vēlreiz novēlam Dieva svētības, mīlestību un žēlastību!

Pļaujas svētkus mūsu draudze iesāka vienojoties kopīgā dziesmā, pateicoties Dievam, tādejādi godinot saikni ar Personu, aicinot būt kopā draudzes vidū šajos svētkos.

Lasīt tālāk: Pļaujas svētku dievkalpojums Cēsu SDA draudzē.